Новини

24 Травень 14:21
Контроль якості питної води у пришкільних таборах
Контроль якості питної води у пришкільних таборах

З метою здійснення державного санітарного нагляду за відкриттям пришкільних таборів, згідно листа директора департаменту освіти Вінницької міської ради, з 11 по 17 травня 2023 року фахівцями Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області були проведені відбори 23 проб питної води після доочистки фільтрувальними установками та 2 проб води артезіанської з мереж 25 закладів загальної середньої освіти, на базі яких влітку будуть функціонувати заклади відпочинку.

Проби були доставлені у Вінницьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби для проведення лабораторних досліджень на відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4.171-10 по мікробіологічним та санітарно-хімічним показникам.

Згідно отриманих результатів, одна проба питної води після доочистки не відповідала санітарно-гігієнічним вимогам за мікробіологічними показниками, а саме: були виявлені загальні коліформи (8 КУО/100 см3), наявність яких не допускається.

З метою доведення якості питної води до вимог ДСанПіНу 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною", на адресу директора департаменту освіти ВМР направлено лист щодо необхідності проведення відповідних налаштувальних робіт встановленого водоочисного фільтра та повторних лабораторних досліджень.

Питання створення безпечних умов відпочинку дітей, в т. ч. забезпечення їх якісною питною водою, знаходиться на постійному контролі Держпродспоживслужби.

 

Записатись
Подати скаргу