Новини

27 Жовтня 11:22
Фахівці Хмільницького районного управління Держпродспоживслужби перевірили виконання карантинних вимог санаторно-курортними закладами
Фахівці Хмільницького районного управління Держпродспоживслужби перевірили виконання карантинних вимог санаторно-курортними закладами

На виконання Рішень обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Вінницької ОДА, фахівцями Хмільницького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області здійснюється постійний моніторинг дотримання санаторно-курортними закладами вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики COVID-19.

Моніторинг здійснюється один раз на 15 днів.

Наразі грубих порушень не виявлено.

В закладах встановлені пости для проведення температурного скринінгу безконтактними термометрами; є резерв засобів індивідуального захисту, маски та рукавички; на входах до закладів та окремих їх структурних підрозділів є інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19 та необхідності дотримання соціальної дистанції; меблі розміщені з урахуванням рекомендованої дистанції; коврові покриття відсутні, м'які меблі мають покриття, стійке до дії дезінфікуючих засобів; графік дезінфекції розроблений; організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками; встановлені марковані ємності для збору використаних засобів індивідуального захисту.

Слід зазначити, що на рецепціях приймальних відділень передбачено захисні екрани, є можливість попередньої реєстрації онлайн.

Їдальні санаторіїв облаштовані достатньою кількістю посадочних місць для дотримання відстані між сусідніми столами не менше 1,5 м та кількості не більше 4 осіб за столом. Організовано видачу одноразових меню.

Для лікування пацієнтів, в період карантину, задіяні усі відділення і кабінети. З метою недопущення можливого скупчення відвідувачів в чергах, адміністрацією закладу передбачено централізований індивідуальний розпис процедур по кабінетах для кожного відпочиваючого.

Допуск відвідувачів для перебування в приміщеннях лікувальних корпусів здійснюється лише у захисній масці, про що зазначено на дверях кожного кабінету.

Санаторно-курортні заклади працюють на 50 % потужності.

Записатись
Подати скаргу