Новини

05 Липень 16:00
Відбувся круглий стіл з обговорення захисту прав дітей від впливу реклами нездорової їжі
Відбувся круглий стіл з обговорення захисту прав дітей від впливу реклами нездорової їжі

Сьогодні, 05 липня 2024 року, спеціалісти відділу контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області взяли участь в круглому столі з обговорення методів регулювання
маркетингу харчових продуктів задля захисту прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорової їжі, організовтором якого виступила Всеукраїнська ГО "Українська асоціація маркетингу" у партнерстві з EASA, ГО "Харчування та якість життя".

Основною метою заходу було надання учасникам можливості висловити свою точку зору на проблему регулювання маркетингу харчових продуктів задля захисту прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорової їжі та налагодити комунікацію між основними стейкхолдерами в цій темі.

Так, в ході засідання круглого столу присутні обговорили:

  • нормативне регулювання вмісту трансжирних кислот в харчових продуктах;
  • маркування вмісту цукрів, підсолоджувачів, барвників у солодких газованих напоях;
  • маніпулятивну рекламу нездорової їжі та її вплив на здоров'я дітей;
  • огляд кращих практик саморегулювання та спільного регулювання в сфері захисту прав дітей від реклами нездорової їжі.

Варто зауважити, що захід був спрямований на гармонізацію української політики впровадження регулювання маркетингу харчових продуктів з європейською практикою захисту прав дітей та підлітків від впливу реклами нездорової їжі. Сподіваємося, що наслідком такої взаємодії стане покоління українців зі здоровими харчовими звичками.

 

 

Записатись
Подати скаргу