Новини

07 Червень 14:13
В Житомирі відбувся всеукраїнський семінар щодо реалізації державної політики у сфері ринкового нагляду
В Житомирі відбувся всеукраїнський семінар щодо реалізації державної політики у сфері ринкового нагляду

В Головному управлінні Держпродспоживслужби в Житомирській області пройшов всеукраїнський семінар щодо реалізації державної політики у сфері ринкового нагляду для територіальних органів Держпродспоживслужби за участі представників Мінекономіки та ДП "Укрметртестстандарт".

Фахівці з усіх регіонів України обмінялися досвідом стосовно проведення відновлених планових заходів державного ринкового нагляду наступних видів продукції:

  • побутових ламп неспрямованого випромінення;
  • низьковольтного електричного обладнання;
  • обладнання, яке відповідає належному рівню електромагнітної сумісності.

З 8 березня 2024 року посилено нагляд за безпекою в трьох перших секторах промислової продукції, що відносяться і до Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (АСАА) та належать до сфери відповідальності Держпродспоживслужби.

"Укладення Угоди АСАА відкриє доступ промислової продукції на ринки України та країн ЄС, створюючи можливості для подальшого економічного розвитку. Наша мета – показати на практиці, як гармонізовано систему ринкового нагляду, стандартизації та органів оцінки відповідності згідно з вимогами законодавства ЄС. Хочу також відзначити, що підписання Угоди стане документальним підтвердженням взаємного визнання результатів робіт з оцінки відповідності для такої продукції", - відзначив заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Крейтор.

 

 

Записатись
Подати скаргу