Новини

18 Лютий 10:16
В Липовецькій ТГ спеціалісти Держпродспоживслужби провели семінар-навчання для керівників освітніх закладів
В Липовецькій ТГ спеціалісти Держпродспоживслужби провели семінар-навчання для керівників освітніх закладів

17 лютого 2021 року спеціалісти Липовецького управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області провели семінар-навчання для керівників, медичних сестер та працівників харчоблоків закладів освіти Липовецької територіальної громади щодо вимог оновленого Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 25 вересня 2020 року №2205.

Слухачам були надані детальні роз'яснення щодо змін, які відбулися в організації класного простору та середовища для дітей, а також - навчальному навантаженні та медичному обслуговуванні дітей.

Окремо спеціалісти наголосили на низці новацій в харчуванні школярів та переліку продуктів і страв, які заборонені до продажу в шкільних буфетах.

Також, фахівці відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини надали консультативну допомогу керівникам закладів освіти щодо розробки та впровадження системи НАССР на харчоблоках.

Після закінчення навчання на електронні адреси присутніх були розіслані діючі накази стосовно харчування; нові Гігієнічні вимоги до виробництва та обігу харчових продуктів на потужностях, розташованих у закладах загальної середньої освіти; презентація.

 

Записатись
Подати скаргу