Новини

26 Січень 15:29
В Козятинському районі фахівці Держпродспоживслужби перевіряють виконання протиепідемічних вимог та проводять роз'яснювальну роботу
В Козятинському районі фахівці Держпродспоживслужби перевіряють виконання протиепідемічних вимог та проводять роз'яснювальну роботу

Фахівцями Козятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області проводиться щоденний моніторинг дотримання суб’єктами господарювання вимог тимчасових рекомендацій Головного державного санітарного лікаря України щодо профілактики коронавірусної хвороби.

Так, з 21 по 25 січня 2021 року проведено 31 перевірку та виявлено порушення на 4 об’єктах, що становить 12,9 %. Як результат, складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення, а суб’єктам господарювання направлено 3 розпорядження та 1 пропозицію щодо усунення виявлених недоліків.

Окрім того, 22 січня на базі Глуховецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів було проведено нараду з керівниками освітніх закладів Глуховецької ОТГ. Спеціалісти відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ознайомили директорів закладів загальної середньої освіти та представників відділу освіти Глуховецької ОТГ з вимогами нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

 

Записатись
Подати скаргу