Новини

09 Серпень 14:39
Спеціалісти Гайсинського районного управління взяли участь у нараді щодо підготовки до нового навчального року
Спеціалісти Гайсинського районного управління взяли участь у нараді щодо підготовки до нового навчального року

Сьогодні, 09 серпня 2023 року, працівники Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області долучились до наради, організованої відділом освіти Бершадської міської ради, у якій взяли участь керівники дитячих дошкільних закладів громади.

В ході наради спеціалісти Держпродспоживслужби розповіли присутнім про підготовку навчальних закладів до нового навчального року та профілактику харчових отруєнь та гострих кишкових інфекцій серед дітей в організованих колективах.

Так, в своєму виступі заступник начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Юлія Покотило акцентувала увагу на:

  • необхідності зміцнення матеріальної бази дошкільних установ;
  • проходженні медичних оглядів працівниками, які залучені до організації харчування;
  • проведенні контролю за станом здоров'я дітей, проходженні медичних оглядів та отриманні обов'язкових щеплень відповідно до віку;
  • вимогах по розробці меню на осінній період.

Окремим блоком було винесене питання профілактики харчових отруєнь та кишкових інфекцій в дитячих організованих колективах. Особлива увага приділена дотриманню особистої гігієни працівників харчоблоку під час роботи з харчовими продуктами, дотриманню технологічного процесу під час приготування страв, термінам зберігання продуктів харчування, алгоритму дій у разі повітряної тривоги чи відключення світла.

Не залишилося без уваги питання з облаштування бомбосховищ та тимчасових укриттів, їх оснащення.

Після зустрічі всі присутні отримали відповідні інформаційні матеріали, пам'ятки та презентацію.

 

Записатись
Подати скаргу