Новини

07 Червень 16:28
Протягом тижня фахівці Гайсинського районного управління обстежили 12 харчоблоків ЗДО
Протягом тижня фахівці Гайсинського районного управління обстежили 12 харчоблоків ЗДО

Літо є найсприятливішим періодом для виникнення та розповсюдження кишкових інфекцій і особливої уваги в цей період потребують організовані дитячі колективи.

З метою профілактики інфекційних захворювань, харчових отруєнь, забезпечення якісного та безпечного харчування дітей в закладах освіти, на виконання розпорядження КМУ від 27.10.2023 р. №990-р "Про схвалення Стратегії реформування системи шкільного харчування до 2027 року" та протокольного рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гайсинської РВА від 14.02.2024 р. №2 "Про запровадження додаткових заходів, направлених на профілактику харчових отруєнь та гострих кишкових захворювань при організації харчування в дитячих закладах освіти", фахівці Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій здійснюють комісійні обстеження закладів дошкільної освіти.

Так, протягом тижня обстежено 12 закладів дошкільної освіти. В ході обстежень спеціалісти вивчили стан матеріально-технічного забезпечення харчоблоків та визначили заклади, в яких необхідно першочергово провести ремонтні роботи та поновити технологічне обладнання.

Окрім того, фахівці оцінили стан впровадження системи НАССР, дотримання перспективного меню та виконання норм харчування, передбачених постановою КМУ №305 "Про запровадження норм Порядку організації харчування у закладах освіти".

Керівникам закладів дошкільної освіти надано рекомендації щодо покращення матеріально-технічної бази харчоблоків та профілактики харчових отруєнь.

 

Записатись
Подати скаргу