Новини

28 Червень 12:16
Протягом червня фахівці Вінницького міського управління провели 32 позапланових обстеження закладів оздоровлення та відпочинку дітей
Протягом червня фахівці Вінницького міського управління провели 32 позапланових обстеження закладів оздоровлення та відпочинку дітей

В червні 2024 року на території Вінницької міської територіальної громади на базі комунальних закладів загальної середньої освіти було організоване функціонування 31 табору відпочинку з денним перебуванням, в яких відпочили близько 4,5 тисячі дітей. Крім того, на базі Вінницької обласної станції юних натуралістів працювала літня оздоровча профільна школа "Юннат" та літній табір всебічного розвитку "ProfiCamp" на базі Вінницького обласного центру технічної творчості учнівської молоді. Також, цьогоріч організували змістовне дозвілля і в таборі відпочинку навчального закладу ТОВ "Приватний ліцей "Вілла Скул Фемелі".

Контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства під час функціонування вказаних закладів відпочинку здійснювали фахівці Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. Так, за заявами директора Департаменту освіти ВМР та керівників закладів фахівці провели 32 позапланових обстеження, за результатами яких керівникам 8 таборів направили приписи щодо усунення виявлених порушень. Згідно отриманих відповідей всі недоліки було негайно усунуто. Про результати контролю за діяльністю закладів відпочинку Вінницької МТГ проінформовано директора Департаменту освіти.

Варто зауважити, що в ході кожного обстеження з працівниками закладів оздоровлення та відпочинку проводилися лекції та бесіди з профілактики гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь, випадків дитячого травматизму, педикульозу тощо.

За час функціонування закладів відпочинку на території Вінницької МТГ епідемічних ускладнень в організованих дитячих колективах не зареєстровано.

 

 

 

Записатись
Подати скаргу