Новини

15 Серпень 11:51
Про комісійні обстеження закладів дошкільної освіти Вінницької міської ОТГ
Про комісійні обстеження закладів дошкільної освіти Вінницької міської ОТГ

З метою визначення стану готовності до роботи в новому навчальному році, на виконання листа директора департаменту освіти Вінницької міської ради, головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Ганна Матвійчук взяла участь у комісійних обстеженнях 62 закладів дошкільної освіти Вінницької міської територіальної громади, які проходили з 03 по 11 серпня 2023 року.

Під час обстежень особливу увагу спеціалісти звертали на стан території, ігрового та спортивного обладнання, матеріально-технічної бази всіх приміщень, комунікацій, забезпеченість м'яким та твердим інвентарем, холодильним та технологічним обладнанням, посудом, інвентарем для прибирання, проведення щорічної профілактичної камерної дезінфекції постільних речей, а також дератизаційних та дезінсекційних робіт.

Крім того, в закладах, що функціонують на теперішній час, перевірялись і питання організації харчування дітей відповідно до вимог постанови КМУ №305 від 24 березня 2021 року та належної гігієнічної практики під час приготування страв.

В 2023-2024 навчальному році на території Вінницької міської територіальної громади будуть функціонувати 43 заклади дошкільної освіти, з них 6 – за змішаною формою навчання. В усіх функціонуючих ДНЗ створені безпечні умови для перебування дітей та персоналу під час дії сигналу "Повітряна тривога" шляхом облаштування власних або розташованих поруч захисних споруд в підвальних приміщеннях, які за результатами комісійних обстежень рекомендовано до використання у якості найпростіших укриттів.

В ході обстежень спеціалісти активно проводили інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання гігієнічних вимог, встановлених Санітарним регламентом для дошкільних навчальних закладів, а також щодо поводження з харчовими продуктами.

Узагальнена інформація про результати комісійних обстежень закладів дошкільної освіти та стан їх готовності до роботи у новому навчальному році буде направлена на адресу міського голови та директора департаменту освіти Вінницької міської ради.

 

 

Записатись
Подати скаргу