Новини

19 Вересень 10:02
Популяризація знань у сферах карантину і захисту рослин
Популяризація знань у сферах карантину і захисту рослин

Спеціалістами управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області разом з Державною установою «Вінницька обласна фітосанітарна лабораторія» з метою популяризації знань у сферах карантину і захисту рослин 14 вересня 2023 року організовано та проведено семінар на базі Вінницького Національного аграрного університету. 
Протягом заходу було розглянуто та обговорено питання, що стосуються біології регульованих шкідливих організмів. Учасникам семінару роз’яснено про діяльність фітосанітарної служби, у популярній формі доведено інформацію про регульовані шкідливі організми, які обмежено присутні на території Вінницької області, а також небезпека появи нових. Наголошено про ризики переміщення рослин та пов’язаних з ними шкідливих організмів при міжнародних подорожах, заохочення дітей та молоді до відповідального поводження з імпортними рослинами та рослинними продуктами. Наводились історичні приклади щодо критичних наслідків неконтрольованого переміщення шкідливих організмів між країнами.
Під час зустрічі з молоддю фахівці Держпродспоживслужби розповіли про нові небезпечні шкідливі організми, нещодавно виявлені в Україні, в т.ч. ясеневу смарагдову златку, їх небезпеку та зовнішні ознаки, а також представили наочні матеріали окремих небезпечних регульованих організмів, з якими слухачі могли ознайомитись особисто. 

Записатись
Подати скаргу