Новини

19 Вересень 10:27
Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу на Вінниччині!
Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу на Вінниччині!

Враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин на території області, за рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій обласній військовій адміністрації, з метою виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних хвороб у Вінницькій області, з 18 вересня 2023 року розпочато осінню кампанію з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин проти сказу.

На площі 4000 км2 наземним розподілом планують розповсюдити 100 тис. доз принад з вакциною. Для цього задіяно 270 бригад, до складу яких входять представники Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, державної служби ветеринарної медицини, органів місцевого самоврядування, лісового та мисливських господарств. Облік споживання вакцини в період кампанії проводиться на визначених контрольних ділянках.

Нагадуємо, що вакцина проти сказу у вигляді принади створює специфічний імунітет при пероральному застосуванні, не виділяє вакцинний вірус зі слиною, а тому є безпечною для людини та тварин!

 

 

Записатись
Подати скаргу