Новини

26 Червень 10:37
На території Жмеринського району забезпечено відпочинок 726 дітей у 4 пришкільних таборах
 На території Жмеринського району забезпечено відпочинок 726 дітей у 4 пришкільних таборах

Жмеринське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що на території Жмеринського району оздоровлення та відпочинок дітей забезпечують 4 заклади, табори з денним перебуванням 726 дітей:

  • Комунальний заклад "Жмеринський ліцей №1", 1 зміна – 260 дітей.
  • Комунальний заклад "Жмеринський ліцей №3", 1 зміна – 175 дітей.
  • Барський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4, 1 зміна - 180 дітей.
  • Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Михайла Грушевського", 2 зміни - 111 дітей.

З метою створення безпечних умов перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, здійснення заходів, спрямованих на збереження і зміцнення здоров'я дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб, харчових отруєнь в дитячих оздоровницях під час літньої оздоровчої кампанії 2024 року  на керівників закладів та територіальних відділів освіти направлено інформаційні листи щодо необхідності дотримання державних санітарних правил і норм "Улаштування, утримання і організація режиму діяльності дитячих оздоровчих закладів" (ДСанПіН 5.5.5.23-99), копії листів направлено головам територіальних громад.

Станом на 25 червня 2024 року фахівці Жмеринського районного управління провели 14 перевірок (обстежень), зокрема 2 позапланових обстеження за заявами керівників закладів, 10 комісійних та 2 моніторингових обстеження. За результатами перевірок у 2 закладах виявлено порушення санітарного законодавства, керівникам закладів надіслано 2 листи щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства, виявлених під час здійснення комісійних обстежень, а також проінформовано органи місцевої влади.

За участю представників відділів освіти з керівниками та медичними працівниками оздоровчих закладів проведено роз'яснювальну роботу - наради, семінари, бесіди та поширено пам'ятки "Медико-санітарне забезпечення роботи пришкільного табору".

 

Записатись
Подати скаргу