Новини

29 Травень 16:27
На початку червня в Жмеринському районі розпочнуть роботу 4 пришкільні табори на базі освітніх закладів
На початку червня в Жмеринському районі розпочнуть роботу 4 пришкільні табори на базі освітніх закладів

На початку червня в закладах освіти м. Жмеринка та м. Бар заплановано функціонування 4 таборів для відпочинку дітей із денним перебуванням, що мають найпростіші укриття. Зокрема табори будуть працювати на базі КЗ "Жмеринський ліцей №1", КЗ "Жмеринський ліцей №3", КЗВО "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського", Барський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Барської міської ради.

Відпочинкова зміна триватиме 14 днів. У закладах відпочинку діятимуть гуртки, центри дозвілля з короткотривалим перебуванням. Планується організація дворазового харчування.

З метою якісної підготовки закладів освіти до літнього відпочинку дітей, забезпечення безпечного відпочинку та оздоровлення, створення належних умов для перебування дітей, попередження спалахів гострих інфекційних хвороб і харчових отруєнь, спеціалісти Жмеринського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області взяли участь у роботі комісій управлінь та відділів освіти Жмеринського району з визначення готовності дитячих закладів відпочинку з денним перебуванням до роботи в оздоровчий період.

Спеціалісти перевірили оснащення харчоблоків технологічним обладнанням та інвентарем, забезпеченість гарячою та холодною проточною водою, наявність миючих та дезінфікуючих засобів, дотримання інструкції з миття кухонного посуду, виконання вимог до організації повноцінного та безпечного харчування дітей, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року №305.

У кожному закладі фахівці провели роз'яснювальну роботу з персоналом щодо профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь. Відповідальним особам надані рекомендації з організації відпочинку дітей в літній період та дотримання питного режиму.

 

 

Записатись
Подати скаргу