Новини

07 Червень 15:14
На 69-му році життя відійшов у вічність Крайник Олексій Григорович
На 69-му році життя відійшов у вічність Крайник Олексій Григорович

Сумна звістка сколихнула колектив Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, 06 червня 2024 року пішов з життя наш колега, лікар з гігієни харчування Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Крайник Олексій Григорович.

Олексій Григорович назавжди залишиться в наших спогадах порядною людиною з добрим серцем, професійним та досвідченим лікарем, справжнім наставником.

Народився Олексій Григорович 27 березня у 1956 році в м. Кобиляки Полтавської області. У 1973 році після закінчення школи був зарахований до Дніпропетровського медичного інституту, який закінчив у 1979 році, здобувши спеціальність лікаря з гігієни харчування. Свій трудовий шлях розпочав у 1979 році в Погребищенському районі, а у 1980 році перейшов до Вінницької районної санітарно-епідеміологічної служби. В 2016 році був призначений на посаду лікаря з гігієни харчування Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

Висловлюємо щирі співчуття з приводу цієї непоправної втрати рідним та близьким. Нехай світлий спомин про Олексія Григоровича залишиться у серцях тих, хто його знав, шанував та любив.

Вічна пам'ять...

Церемонія прощання відбудеться в суботу, 08 червня, о 10:00 в с. Лукашівка Вінницького району, в церкві біля кладовища.

Замовлено автобус, який буде виїжджати з м. Вінниці о 9:30 з парковки Макдональдз (Барський автовокзал). Контактна особа з організаційних питань - Євгеній Біліченко (098) 165-88-11.

 

 

Записатись
Подати скаргу