Новини

09 Листопад 14:43
Ліцензування господарської діяльності в галузі ветеринарної медицини
Ліцензування господарської діяльності в галузі ветеринарної медицини

Органом ліцензування господарської діяльності в галузі ветеринарної медицини є Держпродспоживслужба, що визначено постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 р. №609. Зокрема, Держпродспоживслужба видає ліцензії на право здійснення видів господарської діяльності з ветеринарної практики та виробництва ветеринарних препаратів.

Питання отримання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності регламентує Закон України "Про ліцензування видів господарської діяльності"; Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва ветеринарних препаратів, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 03.10.2018 р. №808; Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з ветеринарної практики, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 04.11.2015 р. №896.

Нагадуємо, що 25 серпня 2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 р. №828 "Про поновлення строків надання адміністративних послуг і видачі документів дозвільного характеру та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" і водночас втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 р. №165 "Про зупинення строків надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру".

З огляду на зазначене, Держпродспоживслужбою поновлено строки надання адміністративних послуг та видачі документів дозвільного характеру, тобто з 25.08.2023 р. здійснюється прийом та розгляд документів відповідно до вимог законодавства щодо отримання ліцензій на провадження господарської діяльності з ветеринарної практики та з виробництва ветеринарних препаратів.

Ліцензійними умовами визначений вичерпний перелік та встановлені форми документів, які подаються для отримання ліцензії на здійснення господарської діяльності з ветеринарної практики та/або виробництва ветеринарних препаратів. Оригінали зазначених документів подаються за адресою: 01001, м. Київ, вул. Б. Грінченка, 1, каб. 324.

Звертаємо увагу, що у разі провадження господарської діяльності за кількома місцями (адресами) провадження господарської діяльності, відомості про стан матеріально-технічної бази та наявності персоналу заповнюються суб'єктом господарювання для кожного окремого місця провадження діяльності, яке розташоване за іншою адресою.

Водночас інформуємо, що наразі діє постанова Кабінету Міністрів України від 18.03.2022 р. №314 "Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану", яка визначає спрощену процедуру отримання права на провадження господарської діяльності у сфері ветеринарної медицини шляхом подання декларації.

Вичерпна інформація щодо отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з ветеринарної практики та виробництва ветеринарних препаратів оприлюднена на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби за посиланням. Для уточнення інформації та отримання консультацій – звертайтесь за номером +38(044)2784447 або пишіть на електронну пошту licenzia@dpss.gov.ua.

 

 

Записатись
Подати скаргу