Новини

10 Лютий 15:22
Безпека життєдіяльності дитини завжди в пріоритеті
Безпека життєдіяльності дитини завжди в пріоритеті

Сьогодні, 10 лютого 2021 року, пройшло спільне онлайн засідання Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, Департаменту охорони здоров’я та реабілітації і Департаменту освіти і науки з керівниками відділів освіти районів, ОТГ та закладів обласного підпорядкування.

В.о. директора Департаменту освіти і науки Володимир Буняк озвучив головні питання організації освітнього процесу у ІІ семестрі 2020-2021 навчального року відповідно до пріоритетів, які окреслили під час Освітнього Форуму президент Володимир Зеленський та міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Про вимоги оновленого Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України від 25.09.2020 року №2205, учасникам зібрання розповіла головний спеціаліст відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства – Ольга Алевська.

Щодо нового порядку здійснення медичного обслуговування учнів закладів загальної середньої освіти (постанова Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 року №31), - рекомендації надала начальник відділу екстренної та первинної медичної допомоги населенню Управління медичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної державної адміністрації – Лариса Бевза.

Проблематику реалізації принципів Нової української школи, реформування сфер освіти та медицини в умовах децентралізації та особливості проведення відкритого фестивалю "Палітра авторського слова" - озвучила начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олена Дорош.

Лідія Мазур – директор Центру матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області, акцентувала увагу на ефективній організації харчування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти.

 

 

Записатись
Подати скаргу