Новини

07 Квітень 10:59
5908 приписів та 14 протоколів - результат моніторингових обстежень ринків, продовольчих магазинів та закладів громадського харчування Держпродспоживслужбою на Вінниччині
5908 приписів та 14 протоколів - результат моніторингових обстежень ринків, продовольчих магазинів та закладів громадського харчування Держпродспоживслужбою на Вінниччині

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області постійно проводиться активна роз'яснювальна робота та контроль за дотриманням протиепідемічних заходів суб'єктами господарювання.

Спеціалісти Держпродспоживслужби спільно з представниками Національної поліції проводять моніторингові обстеження ринків, продовольчих магазинів, магазинів побутової хімії, аптек та інших об'єктів критичної інфраструктури щодо дотримання обмежувальних заходів та виконання основних  профілактичних та протиепідемічних рекомендацій.

Станом на 06 квітня 2020 року фахівцями міських та районних управлінь Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (самостійно або комісійно з представниками Національної поліції та органів  місцевого самоврядування) проведено 5005 моніторингових обстежень на предмет дотримання обмежувальних протиепідемічних заходів.

Окрім того, за результатами проведених обстежень, керівникам вищезгаданих закладів вручено 5908 приписів з основними профілактичними та протиепідемічними заходами, обов’язковими до виконання в період епідеміологічного ускладнення.

Нагадаємо, що у випадках злісного ухиляння від виконання протиепідемічних заходів, інформуються органи Національної поліції для складання адміністративного протоколу. Сума штрафу для фізичних осіб становить від 17 до 34 тисяч гривень, для юридичних - до 170 тисяч гривень. Наразі вже складено 14 протоколів!

 

 

 

Записатись
Подати скаргу