Новини

Щодо можливих наслідків припинення роботи КП "Вінницяоблводоканал"
20 Вересень 2019, 11:11
19 вересня 2019 року фахівці Вінницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області прийняли участь у засіданні міської комісії з
Увага! Виявлено фальсифікат масла солодковершкового!
19 Вересень 2019, 10:10
Шановні споживачі! Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області застерігає: на прилавках магазинів зустрічається масло селянське солодковершкове "
Визначення посівних якостей насіння станом на 18 вересня 2019 року
18 Вересень 2019, 12:12
Державна установа "Вінницька обласна фітосанітарна лабораторія" акредитована НААУ відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 (ISO/IEC 17025:2005) у сфері: фітосанітарної
На Вінниччині обговорили питання готовності закладів інтернатного типу до навчального року
17 Вересень 2019, 15:15
Сьогодні, 17 вересня 2019 року, на базі Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації відбулася робоча нарада з директорами шкіл-інтернатів
Увага! Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує!
17 Вересень 2019, 13:13
Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що 13 вересня 2019 року набрали чинності: наказ Міністерства аграрної політики і продовольства
Інформація щодо спалаху захворювання на гостру кишкову інфекцію в м. КозятинІнформація щодо спалаху захворювання на гостру кишкову інфекцію в м. Козятин
17 Вересень 2019, 10:10
Станом на 08:00 годину ранку 17 вересня 2019 року в Козятинській центральній районній лікарні перебуває на стаціонарному лікуванні 37 дітей (з них одна дитина навчається в
Чиста вода - основа здоров'я!
16 Вересень 2019, 15:15
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, половина жителів нашої планети вживає забруднену воду. Якість питної води у всіх містах та населених пунктах країн
Дослідження тривають ...